04/10/2022
Cennik

Ceny ustalane są telefonicznie, zależą od terminu jak i czasu pobytu i wynoszą od 30 do 80zł od osoby na dzień, bez wyżywienia (cena przy terminie pobytu powyżej 10 dni). Warunkiem całkowitej rezerwacji pokoju jest wpłata zadatku 30% od kwoty należnej za cały pobyt na konto (po wcześniejszym uzgodnieniu ceny i terminu przez telefon): dane adresowe i numer konta dostępne w kafelce
Kontakt . Wpłatę prosimy opisać, np: za pokój 4-osobowy, termin pobytu od-do, cena od osoby itp. W dniu wpłaty zadatku prosimy o przesłanie e-mailem kopii wpłaty. Pozostałą płatność uiszcza się w dniu przyjazdu podczas zameldowania wraz z opłatą klimatyczną dzienną, ustalaną przez Urząd Miasta Władysławowo, która w 2022r. wynosi 2,50zł. Dla stałych - corocznych - klientów zniżki. W cenę za pokój wlicza się parkowanie samochodu na terenie posesji, możliwość skorzystania z wyposażonej kuchni,z ogrodu wypoczynkowego, z sieci bezprzewodowego internetu, odkurzacza, żelazka i deski do prasowania, ze sprzętu plażowego-parawan, koc oraz kompletu pościeli dla każdej osoby pełnopłatnej. Osoba dodatkowa w pokoju dostaje zniżkę.
W trakcie pobytu nie ma możliwości renegocjacji warunków pobytu (ceny oraz terminu). W przypadku rezygnacji z przyjazdu zadatek nie podlega zwrotowi a także nie podlega zwrotowi należność za niewykorzystany pobyt i wcześniejszy wyjazd.
Cofnij